HAKKIMIZDA

elciogluithalat.com. 2018 yılından kurulmuş olup 2 yıllık çalışma hayatı boyunca ülke çapında tarım ve hayvancılık konusunda makine ve ekipman üretimi yapan 450 firma ile çifçilik ve hayvancılıkla uğraşan 1100 adet vatandaşımıza  çeşitli konularda danışmanlık desteği vermiş ve vermeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

elciogluithalat.com 7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli, ahlaklı ve tarafsız hizmet ilkesini benimsemiştir. Firmamız Bu doğrultuda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmekte olup kesintisiz ve kaliteli olarak hizmet alabilmeniz için sistem altyapılarını sürekli güncellemektedir. Ayrıca Siz değerli site kullanıcılarımızın güvenilir firmalar üzerinden doğru ürün bilgilerine ulaşabilmeniz için gerekli tüm çalışmaları hizmet ahlakı politikası çerçevesinde tarafsız olarak sürdürmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

elciogluithalat.com Türkiye’nin  her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan;  en önemli önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğunu kabul edip bu doğrultuda sürekli ve çok çalışmayı kutsal bir vazife olarak gören; ticari kaygılarla asla hizmet ahlakı ve tarafsızlık ilkelerini terk etmeyen;   hizmet hayatının her aşamasında tüm müşterilerine daha fazla ve kaliteli hizmet vererek  güvenilir ve konusunda lider bir  internet sitesi olmak istemektedir.

MİSYONUMUZ

tarım ve hayvancılık ile uğraşan çifçilerimizin makine ve ekipman konularındaki tüm ihtiyaçlarını elciogluithalat.com aracılığı ile dürüst ve güvenilir firmalardan en uygun fiyat ile alabilmesini sağlamaktır.